Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Korespondecja

Korespondecja też jest ważna dlatego najszybciej i najwygodniej jest pisać do nas emaile na adres info@web-social.pl. Pocztę tradycyjną ślij najlepiej do naszego laboratorium IT a najszybciej trafi do naszych rąk.

Napisz do nas

Podmiot Prowadzący:

Jeżeli potrzebujesz danych aby spisać z nami umowę, lub wystawić nam fakturę, to najwłaściwsze będą dane podmiotu odpowiedzialnego za markę WEBsocial:

WEBimpuls Sp. z o. o.
ul. Sportowa 12/2
33-100 Tarnów
NIP: 9930655823
Osoba upoważniona do podpisywania umów: Konrad Ogar

Obsługa Klienta, konsultacje, doradztwo

Jeżeli masz jakieś pytania lub wyzwania związane marketingiem w Internecie to służymy pomocą. Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość. W poniższym formularzu możesz pozostawić swój adres email lub nr telefonu a odpiszemy lub oddzwonimy do Ciebie w ciągu kilku godzin.

Mobile: +48 538 451 007
E-mail: info@web-social.pl

Czy chcesz abyśmy nawiązali z tobą kontakt?

Wprowadź poprawny adres Email lub Telefon
Marcin Halski

Cześć,
Nazywam się Marcin Halski, jeżeli potrzebujesz doradztwa i konsultacji w zakresie automatyzacji procesów sprzedażowych z użyciem narzędzi internetowych to napisz do mnie. Proszę wyjaśnij jakie masz wyzwania i cele sprzedażowe, a w odpowiedzi zaproponuje termin spotkania.


Konrad Ogar

Witaj,
Nazywam się Konrad Ogar i od ponad 10 lat zajmuje się tworzeniem stron internetowych, sklepów i aplikacji WEB. Wszystko co związane z programowaniem i kodowaniem elementów WEB możesz kierować do mnie. Jeżeli potrzebujesz pomocy programisty, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Napisz do nas

Możesz też napisać do nas wiadomość korzystając z poniższego formualrza, Trafi ona błystkawicznie na naszą skrzynkę email.

Wprowadź poprawny email

Odwiedź nas

Jesteś w pobliżu i masz ochotę na dobrą kawę, zapraszamy do naszego biura, będziesz mógł tam porozmawiać w miłej atmosferze z nami o Twoich wyzwaniach w marketingu i nie tylko :)

WEBsocial
ul. Kościuszki 37A (II Piętro)
33-100 Tarnów

Jedziesz do nas samochodem?

Dla Ciebie cenna informacja: Mamy własny bezpłatny parking. Możesz podjechać pod szlaban przy aptece i zadzwonić do nas: +48 14 655 17 72

„Największym fenomenem social media marketingu jest to że możesz natychmiast odpowiedzieć na każde zapytanie Twoich potencjalnych klientów."

 

Jak nas znaleźć?Jak nas znaleźć?

ul. Kościuszki 37A
33-100 Tarnów

tel. +48 538 451 007

Wszelkie prawa zastrzeżone WEBimpuls Sp. z o.o. 2018 r.

Podaj swój email

a odpiszemy do ciebie w ciagu kilku godzin.

Wprowadź poprawny email