Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

O WEBsocial

websocial-social-marketing-team.jpg

Agencja marketingowa WEBsocial posiadająca swoją siedzibę główną w Tarnowie to kolejny krok na 8 letniej drodze rozwoju firmy WEBimpuls w dziedzinie marketingu oraz social marketingu. Na rynku jest wiele małych firm które potrzebują pomocy w prowadzeniu swoich kont czy fanpage, budowaniu dobrych relacji ze swoimi klientami, potrzebują nowych klientów albo potrzebują większych, potrzebują prowadzenia reklamy i budowania wizerunku w social mediach często nawet o tym nie wiedząc, czasami pomimo świadomości nie potrafiąc zrobić tego skutecznie, potrzebują zwiększania zysków, nie mają zwyczajnie czasu, zrazili się lub nie znają się na prowadzeniu takich działań w ogóle. Jest też wiele dużych czy olbrzymich firm o zasięgu krajowym i globalnym które chciały by zyskać większy zasięg odbiorców swoich usług czy produktów, generować większe zyski. Z takiej potrzeby, dzięki dwóm ludziom i ich pomysłom: Marcin Halski oraz Konrad Ogar, powstał WEBsocial, by współpracować z klientami z całej polski oraz świata zapewniając 100% wyników w social media dzięki wprowadzeniu działań w oparciu o nowy marketing 3.0.

Swoje działania nastawiamy na sukces mierzony zasięgiem, rozpoznawalnością i zyskiem naszych klientów oraz ich firm w globalnej sieci społecznościowej. Zaplecze możliwości graficznych i programistycznych Konrada który zajmuję się w swoim biurze wraz ze swoim zespołem pozycjonowaniem stron internetowych, olbrzymia wiedza, talent strategiczny i wieloletnia praktyka w marketingu Marcina H pozwoliły w kilka dni stworzyć bardzo mocną i jasną podwalinę tej działalności. Kolejne kilka dni później została dodana ekstrawagancja i odwaga w działaniach Marcina R który posiada nowe spojrzenie na stare sprawy, doświadczenie w pracy w Internecie a także znajomość pola jakim jest sieć i social media. Tak powstało WEBsocial.

Wychodząc na przeciw tym potrzebom i tworząc Websocial, oferujemy Ci tu i teraz nasze wspólne wieloletnie doświadczenie, znajomość wielu branż, naszą świeżość, czasem ekstrawagancje, lekki ekscentryzm, znajomość nowego środowiska, nasze zaplecze, zespół, wiedze i talenty, abyś mógł zwiększać swoje zyski i oszczędzać to co najcenniejsze dla Ciebie czyli Twój czas. Dzięki temu naszym specjalistom i ekspertom udało się dopasować swoje działania i usługi do kompleksowej obsługi każdego od najmniejszego potrzebującego pomocy z facebookiem po nawet najbardziej wymagającego. Klienta bez względu na rozmiar prowadzonej czy zarządzanej przez niego działalności, robiąc tym samym ukłon w kierunku firm które nam zaufają.

Do zadań naszego zespołu oraz naszych współpracowników którzy będą pracować dla Ciebie, należy bardzo szeroki zakres obowiązków, od profesjonalnej podstawowej obsługi, prowadzenia i zarządzania dla klienta kontami na portalach społecznościowych, poprzez planowanie, tworzenie, prowadzenie skomplikowanych, dobrze stargetowanych kampani reklamowych, kończywszy na projektowaniu funneli sellowych, dystrybucji produktów takich jak kursy, szkolenia z zakresu obsługi i prowadzenia social marketingu, tworzeniu aplikacji czy opracowywaniu indywidualnych strategii sprzedażowych, automatyzacji tych wszystkich procesów dla lepszego zarządzania tym co najcenniejsze, czyli czasem, oraz pomnażaniem zysków klientów korzystających z naszych usług

„Największym fenomenem social media marketingu jest to że możesz natychmiast odpowiedzieć na każde zapytanie Twoich potencjalnych klientów."

 

Jak nas znaleźć?Jak nas znaleźć?

ul. Kościuszki 37A
33-100 Tarnów

tel. +48 538 451 007

Wszelkie prawa zastrzeżone WEBimpuls Sp. z o.o. 2018 r.

Podaj swój email

a odpiszemy do ciebie w ciagu kilku godzin.

Wprowadź poprawny email