Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Wspomnienia idą we... WSPOMNIENIA

Opublikowany - 03.02.2019
Kategorie: Aktualności,

Znów piszemy o Facebooku. Wyglada na to że zmian ciąg dalszy i chłopaki z fejsa ostro wzieli sie do roboty w nowym roku tak jak obiecywali. Od 2015 roku na Faceboouku istnieje funkcja "wspomnienia" Możliwe było dzięki niej np wrzucenie filmu lub zdjęcia tworząc tzw moment. Jak się okazało funkcja ta nie była zbyt popularna wśród uzytkowników. Jakby tego było mało przyczyniły się też do decyzji o jej zamknięciu inne nowości i opcje wprowadzane przez samego Fejsa w ostatnich latach. Funkcja powoli odchodziła w tło aż stała sie zbyt mało popularna.
Co jednak z dotychczas uzbieranymi danymi ? Facebook oczywiscie da nam je zachować.
Otóż po wejściu w aplikacje użytkownikowi wyświetlana jest informacja o zamknięciu funkcji, poniżej dostępne są opcje eksportowe dla wspomnień. Są 2 opcje do wyboru.
Pierwszą jest utworzenie albumu prywatnego na swoim profilu. Druga daje mozliwość pobrania wszystkich wspomnień na swoje urządzenie. Facebook zapewnia, jak zwykle w takich przypadkach że każdy może eksportować swoje zdjęcia, a także filmy ze strony Wspomnienia, do maja 2019 roku.
Jeśli masz tego dużo śpiesz się ;)
WEBsocial Team :)

„Największym fenomenem social media marketingu jest to że możesz natychmiast odpowiedzieć na każde zapytanie Twoich potencjalnych klientów."

 

Jak nas znaleźć?Jak nas znaleźć?

ul. Kościuszki 37A
33-100 Tarnów

tel. +48 538 451 007

Wszelkie prawa zastrzeżone WEBimpuls Sp. z o.o. 2018 r.

Podaj swój email

a odpiszemy do ciebie w ciagu kilku godzin.

Wprowadź poprawny email