Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Twitter się odświeża

Opublikowany - 31.01.2019
Kategorie: Aktualności,

Informacja pojawiła sie około tygodnia temu w sieci. Wśród innych nowości i zmian na olbrzymia korzyść jakie wprowadza Twitter, znalazło się rownież odświeżenie klienta wersji webowej!
Czy odświeżenie znaczy skomplikowanie ? Otóż nie ! Zostało ono uproszczone:)


Do serii głównych zmian należy m. in. usprawnienie wyszukiwarki, wprowadzenie liczniejszych skrótów klawiszowych, lepszy wygląd boxu z trendami a także najważniejsze: czyli rezygnacja z 3 kolumn na rzecz jedynie 2 :) Wiemy że trawaja tez prace nad poprawienien trybu nocnego co może się bardzo przydać osobom siedzącym po nocach na portalu. Z uwagi na dość dużo zgłoszeń co do działania samego trybu, szefostwo Twittera postanowiło przyjrzeć się tej sprawie bliżej.
Aktualnie nowosci są dostepne dla nielicznej grupy jednak niebawem zostaną one udostępnione dla wszystkich użytkowników.

Jak możemy sprawdzić czy mamy dostęp do nowych wersji ?
Należy przejść do opcji konto, klikając na ikonkę swojego profilu. Z listy na ostatniej pozycji powinna pojawić się opcja z informacja która pozwoli nam wypróbować nową wersje.

WEBsocial Team

„Największym fenomenem social media marketingu jest to że możesz natychmiast odpowiedzieć na każde zapytanie Twoich potencjalnych klientów."

 

Jak nas znaleźć?Jak nas znaleźć?

ul. Kościuszki 37A
33-100 Tarnów

tel. +48 538 451 007

Wszelkie prawa zastrzeżone WEBimpuls Sp. z o.o. 2018 r.

Podaj swój email

a odpiszemy do ciebie w ciagu kilku godzin.

Wprowadź poprawny email