Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Facebook i kolejne testy

Opublikowany - 30.01.2019
Kategorie: Aktualności,

Portal Facebooka zrzesza ogromne ilości ludzi na całym świecie. Naturalnie wśrod nich znajdują się przedstawiciele takich zawodów jak np. nauczyciel. Wielu młodych ludzi posiada w swoich znajomych na portalu, rodziców, ich przyjaciół a nierzadko tekże pedagogów. Niektórym nowym uczestnikom portal wydaję się platformą niemal wyłącznie dla dorosłych.
Platforma chcąc pokazać że jest również przeznaczona dla tej części społeczeństwa postanowiła testować nową opcje - jest nią "LOL" - Tak, dokładnie, nie mylicie się nazwą opcji (lub osobnej aplikacji, o czym za chwile) jest nieco przestarzałe dla niektórych hasło LOL :)
Nie wiadomo jeszcze czy funkcja będzie integralną cęścią programu czy też osobna aplikacją. Aktualnie znajduję się w fazie testów jedynie w Stanach Zjednoczonych. Jak słusznie podejrzewacie, testerami są uczniowie Amerykańskich szkół, w dość mocno ograniczonej na razie liczbie.

Czy wiemy do czego służyć ma dana aplikacja konkretnie, oraz co ma się w niej znaleźć ? Otóż do dzielenia sie treściami zabawnymi i rozrywkowymi głownie, prankami, różnego typu gifami czy śmiesznymi animacjami. Treści które zobaczymy będą dostępne z tych które na portalu już istnieja, jednak zostaną one podzielone i dołączone do kilku specjalnych kategorii, takich jak: "dla Ciebie", "memy", czy "zdjęcia".
Prace nad LOLem trwały co prawda od jakiegoś czasu jednak to ostatnio TechCrunch opublikował informacje od jednego z pracowników Facebooka potwierdzające ten fakt.
Czas pokaże czy "LOL" zostanie wprowadzony, czy pojawi się w Europie oraz czy spełni swoje pierwotne zadanie jakim jest zatrzymanie u siebie młodej części społeczeństwa.

Miłego środka tygodnia ;) WEBsocial Team :)

„Największym fenomenem social media marketingu jest to że możesz natychmiast odpowiedzieć na każde zapytanie Twoich potencjalnych klientów."

 

Jak nas znaleźć?Jak nas znaleźć?

ul. Kościuszki 37A
33-100 Tarnów

tel. +48 538 451 007

Wszelkie prawa zastrzeżone WEBimpuls Sp. z o.o. 2018 r.

Podaj swój email

a odpiszemy do ciebie w ciagu kilku godzin.

Wprowadź poprawny email