Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

INSTAGRAM JAJKO REKORD

Opublikowany - 16.01.2019
Kategorie: Aktualności,

Jeżeli zastanawiasz się co łączy te 3 słowa w jedną całość to odpwowiedź jest prosta. Po prostu LUDZIE :)

Do tej pory zdjęcie które piastowało zaszczytne pierwsze miejsce pod względem like'ów na Instagramie zostało dodane do posta w lutym 2018 roku przez Kylie Jenner. Pochwaliła się ona w nim narodzinami swojej córki, a samo zdjęcie ukazywało zacisniętą rączke dziecka na kciuku matki. Zdjęcie to otrzymało ponad 18,5 mln lajków. Treści takie budzą wśród społeczności wiele pozytywnyh emocji, jednak internauci są bardzo pomysłowi i lubią udowadniać że da się tymi emocjami skutecznie sterować ;) W poniedziałek okazało się że doszło do ruchu w czołowce i na prowadzenie wysunęło się zdjęcie ... TAK - JAJKA:)

Post udostepiony przez  @world_record_egg 4 stycznia tego roku udowadnia że jednak rekord popularności nie musi należeć tylko do dzieci. Nowym rekordem zostało zdjęcie jajeczka które zdobyło prawie 45mln lajków oraz prawie 2,5 mln komentarzy, z czego najpopularniejsze z nich zbierają przeszło ponad 265K polubień.

Jeżeli zacząłeś już wątpić w zdrowy rozum instagramowiczów i właśnie zaczynasz zrażać się do aplikacji, proszę wyluzuj ;) Cała akcja została dobrze opisana w poscie i była sprytną odpowiedzią na rekord poprzednio wspomnianego zdjecia. Cel został oczywiscie osiagnięty.

Wspominamy o tym newsie z szerokim uśmiechem, gdyż wszyscy zdajemy sobie sprawę że lajki w dzisiejszych, nazwijmy to nowych mediach którymi są socjalki, stanowią już niemal system walutowy. Ilość lajków a ostatnio co raz częsciej sama ich jakość, jest w zasadzie bezpośrednim wyznacznikiem prestizu oraz popularności twórcy. Często bywają nagroda za content i są uznaniem dla pomysłowości artysty.

Jak doskonale widać, nowa przestrzeń społeczna jaką stały się social media potrafi angazować w rózne akcje całe masy ludzi z całego świata.  A sam chociażby Instagram może spowodować że w bardzo szybkim czasie można stać się bardzo sławnym :)

Miej to proszę na uwadze gdy następnym razem będziesz wrzucał na insta zdjęcie np. dobrej bułki na spodeczku ;)
Miłego dnia WEBsocial Team ;)

„Największym fenomenem social media marketingu jest to że możesz natychmiast odpowiedzieć na każde zapytanie Twoich potencjalnych klientów."

 

Jak nas znaleźć?Jak nas znaleźć?

ul. Kościuszki 37A
33-100 Tarnów

tel. +48 538 451 007

Wszelkie prawa zastrzeżone WEBimpuls Sp. z o.o. 2018 r.

Podaj swój email

a odpiszemy do ciebie w ciagu kilku godzin.

Wprowadź poprawny email