Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Marketing online czas odkryć

Opublikowany - 08.08.2018
Kategorie: Aktualności,

Dzień dobry!

Witamy Was na naszym blogu :) Zespół WEBsocial prezentuje swój pierwszy wpis tutaj:) znajdziecie w naszej “wieży mędrca” mnóstwo ciekawych artykułów i informacji na temat wszystkiego co ciekawe i nowe w marketingu online. Ja i moi koledzy postaramy się dostarczać Wam na tej platformie niesamowitej i czarodziejskiej wiedzy, mase tipów, tricków, hacków i całej reszty aby Twój biznes rósł niczym fasola z baśni o Jasiu i jego magicznej roślinie. Rzecz jasna tak często jak tylko czas nam na to pozwoli. Poświęć chwile i czytaj dalej a ukarzę się przed Tobą magiczny świat naszej przystani wiedzy i historii początku WEBsocial .

A zaczęło sie:

Od 10 lat ja i mój zespół WEBimpuls “zmagał się” z wyzwaniem jakim było zinternetyzowanie :-) tarnowskich wielkich i małych przedsiębiorców wszelakich branż, ale świat i ludzie nie stoją posągiem w miejscu. Przyszedł czas na kolejny krok w drodze ku nieuniknionej przyszłości. Od dziś marketing 3.0 staje się naszą domeną. W naszym zespole znajdziesz mnie, cóż, koledzy określają mnie mianem wymiatacza od stron, grafy i programowania jednak ja uważam się za wizjonera. Poza mną jest jeszcze Marcin Rucki który jest ekstrawaganckim czarodziejem Facebooka, o nieograniczonych zasobach kreatywności, oraz Marcin Halski, którego talent strategiczny w marketingu można porównać jedynie do talentu Juliusza Cezara w swych podbojach. Taki Admirał Nelson i Kelly Slater w jednej osobie pływający po oceanach internetowego marketingu.

Oferujemy Ci zatem dziś cały ten profesjonalizm, wiedzę, szaleństwo, doświadczenie i kreatywność byś mamy nadzieję, razem z nami wkroczył na ten highway rozwoju. Mamy "zatankowane na full auta" i miejsce w nich także dla Ciebie

Jeszcze raz Dzień Dobry

Konrad Ogar oraz zespół WEBsocial

„Największym fenomenem social media marketingu jest to że możesz natychmiast odpowiedzieć na każde zapytanie Twoich potencjalnych klientów."

 

Jak nas znaleźć?Jak nas znaleźć?

ul. Kościuszki 37A
33-100 Tarnów

tel. +48 538 451 007

Wszelkie prawa zastrzeżone WEBimpuls Sp. z o.o. 2018 r.

Podaj swój email

a odpiszemy do ciebie w ciagu kilku godzin.

Wprowadź poprawny email